Başhekim Mesajı


Başhekimden mesaj,

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul-Maltepe’de doyumsuz güzellikteki Marmara Denizi adalarına bakan, çam ve zeytin ağaçları arasında, 1951’den beri Rahmetli Süreyya İlmen Paşa’nın bağış arazisi üzerinde dört büyük binadan oluşmaktadır. O günden bu yana hastanemizde birçok başarılı göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi hekimi yetişmiştir. Hastanemiz, Türkiye’nin en fazla Göğüs Hastalıkları yatak sayısı ile sağlık hizmetinde de payına düşeni büyük bir özveri ile yapmaktadır.
 
Misyonumuz, göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi dalında güncel bilgiyi takip ederek, modern yöntemlerle, etkin, donanımlı hekim yetiştirmek ve güler yüzlü hekimleri ile hasta sağlık hizmetlerinde en iyisini sunmak.
 
Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi hekim eğitiminde Türkiye’de önemli bir merkez iken dünya tedavi protokollerinin düzenlenmesinde de danışman merkez olmayı istiyoruz. Önlenebilir göğüs hastalıkları için hasta-hasta yakınlarının eğitimini önemsiyor, erken tanı ile yaşam süresi ve kalitesine olumlu katkı sağlamayı vizyonumuzda tanımlıyoruz.

Doç. Dr. Zühal KARAKURT
Eğitim Görevlisi
Başhekim

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta